ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat száraz kutyatáp - 1,5 kg
Kód: DLZROYKSP0111
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat száraz kutyatáp - 1,5 kg| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Emésztési támogatás, Általános egészség, Túlsúly, Ételérzékenység |
| Az állat kora | Felnőttek, Minden korosztály |
| Tanács | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Fő íz | Baromfi |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Az állat speciális igényei | Emésztőrendszer védelme, Megfelelő emésztés, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 1,5 kg |
| Gluténmentes | Nem |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez hozzáférést., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Fehérjék | 22% |
| Nyersrost | 1,8% |
| Durva hamu | 6,2% |
| Zsírtartalom | 7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.542 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550771153 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása, Általános egészségi állapot, Túlsúly, Ételtúlérzékenység |
| Az állat kora: | Felnőttek, Bármely korban |
| Tanács: | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Fő íz: | Baromfi |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Az állat speciális igényei: | Az emésztőrendszer védelme, Megfelelő emésztés, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 1,5 kg |
| Gluténmentes: | Nem |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Fehérjék: | 22% |
| Nyersrost: | 1,8% |
| Durva hamu: | 6,2% |
| Zsírtartalom: | 7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

