ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat - száraz kutyaeledel - 6 kg
Kód: AMABEZKAR1433
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat - száraz kutyaeledel - 6 kg| Termékkategória | Állatorvosi takarmány |
| Fajtaméret | Minden fajtának és méretnek (2 - 80 kg) alkalmas |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Fő íz | Baromfi |
| Tanács | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Egyéb jellemzők | Emésztés támogatása, Túlsúly |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Laktózmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Takarmány íze | Csirke, Marhahús |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Egészségügyi hatások | Az egészséges testsúly fenntartása, az emésztés és az általános egészség javítása. |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Súly | 6 kg |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei | Megfelelő emésztés |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Gluténmentes | Nem |
| Állattípus | Kutya |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez való hozzáférést. |
| Durva hamu | 6,2% |
| Fehérjék | 22% |
| Zsírtartalom | 7% |
| Nyersrost | 1,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 6.08 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550771160 |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas, Minden méret (2 - 80 kg) |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Fő íz: | Baromfi |
| Tanács: | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása, Túlsúly |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Laktózmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Takarmány íze: | Csirke, Marhahús |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Egészségügyi hatások: | Az egészséges testsúly fenntartása, az emésztés és az általános egészség javítása. |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Súly: | 6 kg |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei: | Megfelelő emésztés |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Gluténmentes: | Nem |
| Állattípus: | KUTYA |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez. |
| Durva hamu: | 6,2% |
| Fehérjék: | 22% |
| Zsírtartalom: | 7% |
| Nyersrost: | 1,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

