ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat Small VHN - száraz kutyaeledel - 3,5 kg
Kód: VETROYKSP0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat Small VHN - száraz kutyatáp - 3,5 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Kategória | A kutyádnak |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei | Túlsúlyra való hajlam, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Súly | 3,5 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Nem |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Fő íz | Hús |
| Tanács | ROYAL CANIN Állatorvosi, ROYAL CANIN Emésztőrendszeri |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Túlsúly |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Cukormentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez hozzáférést., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését., Száraz, hűvös helyen tárolandó. |
| Fehérjék | 22% |
| Durva hamu | 1,8% |
| Zsírtartalom | 7% |
| Nyersrost | 6,3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.6 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550948784 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei: | Túlsúlyra való hajlam, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Súly: | 3,5 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Nem |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Fő íz: | Hús |
| Tanács: | ROYAL CANIN Állatorvosi, ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Cukormentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Fehérjék: | 22% |
| Durva hamu: | 1,8% |
| Zsírtartalom: | 7% |
| Nyersrost: | 6,3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

