ROYAL CANIN Exigent nedves kutyatáp Pástétom 12x85 g
Kód: DLZROYKMP0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Exigent Mokré krmivo pro psy Paštika 12x85 g| Příchuť krmiva | Maso |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Typ balení | Sáček |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Typ produktu | Mokrá strava |
| Vhodné pro | Pes |
| Hmotnost | 12 x 85 g |
| Specifické potřeby zvířete | Úzkostlivý |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Řada | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Není určeno k lidské spotřebě., Skladujte na suchém a chladném místě., Spotřebujte před datem expirace. |
| Obsah tuku | 5,9% |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín D3, Vitamín E |
| Obsažená vlhkost | 79,5% |
| Obsah mědi | 2,5 mg/kg |
| Obsah manganu | 1,2 mg/kg |
| Obsah jódu | 0,3 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 1,3% |
| Bílkoviny | 8,5% |
| Obsah vitamínu D3 | 170 IU/kg |
| Obsah zinku | 12 mg/kg |
| Hrubý popel | 1,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.16 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579009451 |
| Takarmány íze: | Hús |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Terméktípus: | Nedves étel |
| Alkalmas: | KUTYA |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Az állat speciális igényei: | Aggódó |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Fő íz: | Baromfi |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Tanács: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Figyelmeztetés: | Nem emberi fogyasztásra szánt., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A lejárati idő előtt fogyassza el. |
| Zsírtartalom: | 5,9% |
| Vitaminokat tartalmaz: | D3-vitamin, E-vitamin |
| Nedvességtartalom: | 79,5% |
| Réztartalom: | 2,5 mg/kg |
| Mangántartalom: | 1,2 mg/kg |
| Jódtartalom: | 0,3 mg/kg |
| Nyersrost: | 1,3% |
| Fehérjék: | 8,5% |
| D3-vitamin tartalom: | 170 NE/kg |
| Cinktartalom: | 12 mg/kg |
| Durva hamu: | 1,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

