ROYAL CANIN Dog Neutered Adult Large VHN - száraz kutyatáp - 13 kg
Kód: DLZROYKSP0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Dog Neutered Adult Large VHN - száraz kutyatáp - 13 kg| Termékkategória | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Sterilizálás, túlsúly |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Az állat speciális igényei | Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Ivartalanított, Sterilizált, Túlsúlyra hajlamos |
| Kutyafajta | Minden nagytestű kutyafajta |
| Súly | 13 kg |
| Szójamentes | Nem |
| Fő íz | Baromfi |
| Gluténmentes | Nem |
| Tanács | ROYAL CANIN ivartalanított |
| Fajtaméret | Nagytestű 25 - 45 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez való hozzáférést., Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Győződjön meg arról, hogy a kutya tálja mindig tiszta, hogy elkerülje az eledel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Száraz, hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 7,2% |
| Zsírtartalom | 21% |
| Nyersrost | 6% |
| Fehérjék | 28% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 13.2 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550925105 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció, Túlsúly |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Az állat speciális igényei: | Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Kasztrálás után, Sterilizált, Túlsúlyra való hajlam |
| Kutyafajta: | Minden nagytestű kutyafajta |
| Súly: | 13 kg |
| Szójamentes: | Nem |
| Fő íz: | Baromfi |
| Gluténmentes: | Nem |
| Tanács: | ROYAL CANIN ivartalanított |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 7,2% |
| Zsírtartalom: | 21% |
| Nyersrost: | 6% |
| Fehérjék: | 28% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

