ROYAL CANIN Dog Gastrointestinal Low Fat VHN - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: AMABEZKAR0981
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Dog Gastrointestinal Low Fat VHN - száraz kutyatáp - 12 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 12 kg |
| Az állat speciális igényei | Túlsúlyra való hajlam, Az emésztőrendszer védelme |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Kategória | A kutyádnak |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Baromfi |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | SYTA MICHA séf |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Nem |
| Egyéb jellemzők | Túlsúly, ételérzékenység |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Győződjön meg róla, hogy a kutya tálja mindig tiszta, hogy elkerülje az eledel szennyeződését., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez való hozzáférést., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Száraz, hűvös helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 1,7% |
| Durva hamu | 6,2% |
| Zsírtartalom | 7% |
| Fehérjék | 22% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.2 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550771177 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 12 kg |
| Az állat speciális igényei: | Túlsúlyra való hajlam, Az emésztőrendszer védelme |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Baromfi |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | SYTA MICHA séf |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Nem |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly, Ételtúlérzékenység |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 1,7% |
| Durva hamu: | 6,2% |
| Zsírtartalom: | 7% |
| Fehérjék: | 22% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

