Royal Canin CCN MINI STERILIZED - száraz eledel felnőtt kutyáknak - 8 kg
Kód: AMABEZKAR0185
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin CCN MINI STERILIZED - száraz eledel felnőtt kutyáknak - 8 kg| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Vitaminokat tartalmaz | D3-vitamin, B2-vitamin, B1-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B9-vitamin (folsav), B12-vitamin, E-vitamin, C-vitamin, B5-vitamin, H-vitamin (biotin), A-vitamin |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Túlsúlyra való hajlam, sterilizált |
| Súly | 8 kg |
| Tanács | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Kategória | A kutyádnak |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fajtaméret | Kistestű fajták 5-10 kg, Extra kicsi (<4 kg), Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Sterilizáció |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Fő íz | Csirke |
| Háziállat fajtája | Máltai kutya, Jack Russell terrier |
| Egészségügyi hatások | Fogászati ellátás |
| Takarmány-adalékanyagok | Tápértékkel rendelkező adalékanyagok: A-vitamin: 20500 NE, D3-vitamin: 900 NE, E1 (vas): 40 mg, E2 (jód): 4 mg, E4 (réz): 12 mg, E5 (mangán): 52 mg, E6 (cink): 154 mg, E8 (szelén): 0,07 mg, L-karnitin: 200 mg - Technológiai adalékanyagok: üledékes eredetű klinoptilolit: 5 g - Tartósítószerek - Antioxidánsok. |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Szeléntartalom | 0,24 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 13,9 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 25,6 mg/kg |
| Jódtartalom | 4,4 mg/kg |
| Vastartalom | 162 mg/kg |
| Mangántartalom | 65 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 3,9 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 550 mg/kg |
| Fehérjék | 30% |
| D3-vitamin tartalom | 900 NE/kg |
| Kalcium | 0,72% |
| Metabolizálható energia (ME) | 3468 kcal/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 8,8 mg/kg |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| Nátrium | 0,4% |
| L-karnitin tartalom | 200 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 230 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 22000 NE/kg |
| Nyersrost | 6,4% |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 3,5 mg/kg |
| Biotin tartalom | 2640 μg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 60 μg/kg |
| Durva hamu | 5,3% |
| Zsírtartalom | 13% |
| Taurin tartalom | 1000 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 32,3 mg/kg |
| Cinktartalom | 191 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,08% |
| Foszfor | 0,7% |
| Káliumtartalom | 0,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 8.1 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550807074 |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Vitaminokat tartalmaz: | D3-vitamin, B2-vitamin, B1-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B9-vitamin (folsav), B12-vitamin, E-vitamin, C-vitamin, B5-vitamin, H-vitamin (biotin), A-vitamin |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Túlsúlyra való hajlam, Sterilizált |
| Súly: | 8 kg |
| Tanács: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Extra kicsi (<4 kg), Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Háziállat fajtája: | Máltai kutya, Jack Russell terrier |
| Egészségügyi hatások: | Fogászati ellátás |
| Takarmány-adalékanyagok: | Tápértékkel rendelkező adalékanyagok: A-vitamin: 20500 NE, D3-vitamin: 900 NE, E1 (vas): 40 mg, E2 (jód): 4 mg, E4 (réz): 12 mg, E5 (mangán): 52 mg, E6 (cink): 154 mg, E8 (szelén): 0,07 mg, L-karnitin: 200 mg - Technológiai adalékanyagok: üledékes eredetű klinoptilolit: 5 g - Tartósítószerek - Antioxidánsok. |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Szeléntartalom: | 0,24 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 13,9 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 25,6 mg/kg |
| Jódtartalom: | 4,4 mg/kg |
| Vastartalom: | 162 mg/kg |
| Mangántartalom: | 65 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 3,9 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 550 mg/kg |
| Fehérjék: | 30% |
| D3-vitamin tartalom: | 900 NE/kg |
| Kalcium: | 0,72% |
| Metabolizálható energia (ME): | 3468 kcal/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 8,8 mg/kg |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| Nátrium: | 0,4% |
| L-karnitin tartalom: | 200 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 230 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 22000 NE/kg |
| Nyersrost: | 6,4% |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 3,5 mg/kg |
| Biotin tartalom: | 2640 μg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 60 μg/kg |
| Durva hamu: | 5,3% |
| Zsírtartalom: | 13% |
| Taurin tartalom: | 1000 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 32,3 mg/kg |
| Cinktartalom: | 191 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,08% |
| Foszfor: | 0,7% |
| Káliumtartalom: | 0,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

