Royal Canin CCN MINI STERILIZED - száraz eledel felnőtt kutyáknak - 3 kg
Kód: DLZROYKDP0050
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin CCN MINI STERILIZED - száraz eledel felnőtt kutyáknak - 3 kg| Az állat speciális igényei | Túlsúlyra való hajlam, sterilizált |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Súly | 3 kg |
| Fajtaméret | Extra kicsi (<4 kg), Kicsi (5-10 kilogramm), Kistestű fajták 5-10 kg |
| Egészségügyi hatások | Fogászati ellátás |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Vitaminokat tartalmaz | D3-vitamin, A-vitamin |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Sterilizáció |
| Tanács | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Háziállat fajtája | Jack Russell terrier |
| Fő íz | Csirke |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| A-vitamin tartalom | 22000 NE/kg |
| Jódtartalom | 4 mg/kg |
| Zsírtartalom | 13% |
| Nyersrost | 6,6% |
| Durva hamu | 5,4% |
| Mangántartalom | 52 mg/kg |
| Fehérjék | 30% |
| D3-vitamin tartalom | 1000 NE/kg |
| L-karnitin tartalom | 200 mg/kg |
| Réztartalom | 12 mg/kg |
| Vastartalom | 40 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,07 mg/kg |
| Cinktartalom | 156 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.08 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550894128 |
| Az állat speciális igényei: | Túlsúlyra való hajlam, Sterilizált |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Súly: | 3 kg |
| Fajtaméret: | Extra kicsi (<4 kg), Kicsi (5-10 kilogramm), Kistestű 5-10 kg |
| Egészségügyi hatások: | Fogászati ellátás |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Vitaminokat tartalmaz: | D3-vitamin, A-vitamin |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció |
| Tanács: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Háziállat fajtája: | Jack Russell terrier |
| Fő íz: | Csirke |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| A-vitamin tartalom: | 22000 NE/kg |
| Jódtartalom: | 4 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 13% |
| Nyersrost: | 6,6% |
| Durva hamu: | 5,4% |
| Mangántartalom: | 52 mg/kg |
| Fehérjék: | 30% |
| D3-vitamin tartalom: | 1000 NE/kg |
| L-karnitin tartalom: | 200 mg/kg |
| Réztartalom: | 12 mg/kg |
| Vastartalom: | 40 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,07 mg/kg |
| Cinktartalom: | 156 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

