Royal Canin CCN MINI STERILISED - suché krmivo pro dospělé psy - 3kg
Kód: DLZROYKDP0050
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin CCN MINI STERILISED - suché krmivo pro dospělé psy - 3kg| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Další funkce | Sterilizace |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Řada | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Plemeno domácího zvířete | Jack Russell teriér |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg, Extra malý (<4 kg), Malý (5-10 kilogramů) |
| Specifické potřeby zvířete | Sterilizované, Sklon k nadváze |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 3 kg |
| Účinky na zdraví | Péče o chrup |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín D3, Vitamín A |
| Včetně antioxidantů | Ano |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel | 5,4% |
| Obsah tuku | 13% |
| Obsah manganu | 52 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 6,6% |
| Bílkoviny | 30% |
| Obsah mědi | 12 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,07 mg/kg |
| Obsah jódu | 4 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1000 IU/kg |
| Obsah L-karnitinu | 200 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 22000 IU/kg |
| Obsah železa | 40 mg/kg |
| Obsah zinku | 156 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.08 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550894128 |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Další funkce: | Sterilizace |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Řada: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Plemeno domácího zvířete: | Jack Russell teriér |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Extra malý (<4 kg), Malý (5-10 kilogramů) |
| Specifické potřeby zvířete: | Sterilizované, Sklon k nadváze |
| Typ balení: | Taška |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Účinky na zdraví: | Péče o chrup |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín D3, Vitamín A |
| Včetně antioxidantů: | Ano |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel: | 5,4% |
| Obsah tuku: | 13% |
| Obsah manganu: | 52 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 6,6% |
| Bílkoviny: | 30% |
| Obsah mědi: | 12 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,07 mg/kg |
| Obsah jódu: | 4 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1000 IU/kg |
| Obsah L-karnitinu: | 200 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 22000 IU/kg |
| Obsah železa: | 40 mg/kg |
| Obsah zinku: | 156 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

