Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - száraz eledel felnőtt kutyáknak - 3 kg
Kód: DLZROYKSP0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - száraz eledel felnőtt kutyáknak - 3 kg| Súly | 3 kg |
| Vitaminokat tartalmaz | D3-vitamin, E-vitamin |
| Takarmány íze | Növényi |
| Az állat kora | Junior, Felnőtt |
| Tanács | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Egyéb jellemzők | Túlsúly, sterilizálás |
| Kategória | A kutyádnak |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fő íz | Baromfi |
| Háziállat fajtája | Törpe spicc, tacskó, máltai selyemkutya |
| Súly csomagolással együtt | 3 kg |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| A-vitamin tartalom | 22000 NE/kg |
| Vastartalom | 36 mg/kg |
| Mangántartalom | 47 mg/kg |
| Cinktartalom | 136 mg/kg |
| Zsírtartalom | 11% |
| Jódtartalom | 3,6 mg/kg |
| Réztartalom | 11 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1000 NE/kg |
| Nyersrost | 6,6% |
| Szeléntartalom | 0,04 mg/kg |
| Fehérjék | 30% |
| Durva hamu | 5,2% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.05 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550894104 |
| Súly: | 3 kg |
| Vitaminokat tartalmaz: | D3-vitamin, E-vitamin |
| Takarmány íze: | Növényi |
| Az állat kora: | Junior, Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly, Sterilizáció |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fő íz: | Baromfi |
| Háziállat fajtája: | Miniatűr Spitz, Tacskó, Máltai kutya |
| Súly csomagolással együtt: | 3 kg |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| A-vitamin tartalom: | 22000 NE/kg |
| Vastartalom: | 36 mg/kg |
| Mangántartalom: | 47 mg/kg |
| Cinktartalom: | 136 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 11% |
| Jódtartalom: | 3,6 mg/kg |
| Réztartalom: | 11 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1000 NE/kg |
| Nyersrost: | 6,6% |
| Szeléntartalom: | 0,04 mg/kg |
| Fehérjék: | 30% |
| Durva hamu: | 5,2% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

