ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - száraz eledel felnőtt kutyáknak - 3 kg
Kód: DLZROYKSP0065
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care - száraz eledel felnőtt kutyáknak - 3 kg| Takarmány íze | Baromfi |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Állattípus | Kutya |
| Súly | 3 kg |
| Az állat speciális igényei | Fogak |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Baromfi |
| Fajtaméret | Kistestű fajta 5-10 kg, Kicsi (5 kg-ig), Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Egészségügyi hatások | Fogak erősítése |
| Tanács | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Fogászati |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Vastartalom | 39 mg/kg |
| Durva hamu | 6,9% |
| Zsírtartalom | 16% |
| Réztartalom | 12 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,06 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1000 NE/kg |
| Fehérjék | 23% |
| Jódtartalom | 3,9 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 15500 NE/kg |
| Mangántartalom | 51 mg/kg |
| Cinktartalom | 128 mg/kg |
| Nyersrost | 2,1% |
| Üledékes eredetű klinoptilolit (kg-onként) | 10 g |
| Pentanátrium-trifoszfát (kilogrammonként) | 3,5 gramm |
| Technológiai adalékanyagok | Antioxidánsok |
| Gluténmentes | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.05 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550894371 |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Állattípus: | KUTYA |
| Súly: | 3 kg |
| Az állat speciális igényei: | Fogak |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Baromfi |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Kicsi (akár 5 kg-ig), Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Egészségügyi hatások: | Fogak erősítése |
| Tanács: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Fogászati |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Vastartalom: | 39 mg/kg |
| Durva hamu: | 6,9% |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Réztartalom: | 12 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,06 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1000 NE/kg |
| Fehérjék: | 23% |
| Jódtartalom: | 3,9 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 15500 NE/kg |
| Mangántartalom: | 51 mg/kg |
| Cinktartalom: | 128 mg/kg |
| Nyersrost: | 2,1% |
| Üledékes eredetű klinoptilolit (kg-onként): | 10 g |
| Pentanátrium-trifoszfát (kilogrammonként): | 3,5 gramm |
| Technológiai adalékanyagok: | Antioxidánsok |
| Gluténmentes: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

