ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - száraz kutyatáp - 3 kg
Kód: AMABEZKAR1939
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - száraz kutyatáp - 3 kg| Fajtaméret | Közepes (11 - 25 kg), Közepes fajták 10 - 25 kg |
| Laktózmentes | Igen |
| Szójamentes | Nem |
| Egészségügyi hatások | Megfelelő emésztés |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Kutyafajta | Minden közepes méretű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei | Megfelelő emésztés |
| Súly | 3 kg |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Gluténmentes | Nem |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Állattípus | Kutya |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, emésztés támogatása |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Liba |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 1,8% |
| Fehérjék | 25% |
| Durva hamu | 6,2% |
| Zsírtartalom | 18% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.058 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550852678 |
| Fajtaméret: | Közepes (11 - 25 kg), Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Laktózmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Nem |
| Egészségügyi hatások: | Megfelelő emésztés |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Kutyafajta: | Minden közepes méretű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei: | Megfelelő emésztés |
| Súly: | 3 kg |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Nem |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Állattípus: | KUTYA |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Emésztés támogatása |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Liba |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 1,8% |
| Fehérjék: | 25% |
| Durva hamu: | 6,2% |
| Zsírtartalom: | 18% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

