ROYAL CANIN Bulldog Adult - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: AMABEZKAR1021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Bulldog Adult - száraz kutyatáp - 12 kg| Súly | 12 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Gluténmentes | Nem |
| Takarmány íze | Hús, rizs |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Állattípus | Kutya |
| Fő íz | Csirke, Baromfi |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Fajtaméret | Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Közepes testű fajták 10-25 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Laktózmentes | Igen |
| Szójamentes | Nem |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta | Buldog |
| Háziállat fajtája | Francia bulldog |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék | 24% |
| Zsírtartalom | 14% |
| Nyersrost | 2,8% |
| Durva hamu | 6,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 13 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550719803 |
| Súly: | 12 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Gluténmentes: | Nem |
| Takarmány íze: | Hús, Rizs |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Állattípus: | KUTYA |
| Fő íz: | Csirke, Baromfi |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Fajtaméret: | Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Laktózmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Nem |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta: | Buldog |
| Háziállat fajtája: | Francia bulldog |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 24% |
| Zsírtartalom: | 14% |
| Nyersrost: | 2,8% |
| Durva hamu: | 6,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

