ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier száraz kutyatáp felnőtt kutyáknak - 7,5 kg
Kód: AMABEZKAR1899
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier száraz kutyatáp felnőtt kutyáknak - 7,5 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Szójamentes | Nem |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Egészségügyi hatások | Általános egészség, bőr és szőrzet |
| Súly | 7,5 kg |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Kutyafajta | Yorkshire terrier |
| Fajtaméret | Extra kicsi (<4 kg), Kistestű fajták 5-10 kg |
| Gluténmentes | Nem |
| Tartósítószermentes | Nem |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fő íz | Baromfi |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, Általános egészség |
| Háziállat fajtája | Yorkshire terrier |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Zsírtartalom | 18% |
| Nyersrost | 2,8% |
| Durva hamu | 5,1% |
| Fehérjék | 28% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 7.62 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550716925 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szójamentes: | Nem |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészség, bőr és szőrzet |
| Súly: | 7,5 kg |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Kutyafajta: | Yorkshire terrier |
| Fajtaméret: | Extra kicsi (<4 kg), Kistestű 5-10 kg |
| Gluténmentes: | Nem |
| Tartósítószermentes: | Nem |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fő íz: | Baromfi |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Általános egészségi állapot |
| Háziállat fajtája: | Yorkshire terrier |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Nyersrost: | 2,8% |
| Durva hamu: | 5,1% |
| Fehérjék: | 28% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

