ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier felnőtt száraz kutyatáp - 3 kg
Kód: DLZROYKSP0052
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier felnőtt száraz kutyatáp - 3 kg| Fajtaméret | Kistestű fajták 5-10 kg, Extra kistestű (<4 kg) |
| Egészségügyi hatások | Általános egészség, bőr és szőrzet |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Súly | 3 kg |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta | Yorkshire terrier |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Vitaminokat tartalmaz | B3-vitamin, B6-vitamin, B1-vitamin, H-vitamin (biotin), B12-vitamin, E-vitamin, B5-vitamin, A-vitamin, B2-vitamin, C-vitamin, D3-vitamin, B9-vitamin (folsav) |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Kategória | A kutyádnak |
| Háziállat fajtája | Yorkshire terrier |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Baromfi |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| B6-vitamin tartalom | 75,7 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 482,8 mg/kg |
| Nyersrost | 3,1% |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Durva hamu | 5% |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 27 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,11% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 145,2 mg/kg |
| Zsírtartalom | 18% |
| Cinktartalom | 218 mg/kg |
| Fehérjék | 28% |
| Jódtartalom | 5,2 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,28 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 130 μg/kg |
| Vastartalom | 166 mg/kg |
| Mangántartalom | 73 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME) | 3944 kcal/kg |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 800 NE/kg |
| L-karnitin tartalom | 100 mg/kg |
| Foszfor | 0,6% |
| Kalcium | 0,72% |
| A-vitamin tartalom | 31000 NE/kg |
| Biotin tartalom | 3070 μg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 48,6 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 13,6 mg/kg |
| Nátrium | 0,3% |
| Káliumtartalom | 0,7% |
| Taurin tartalom | 0,22 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 300 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.055 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550799768 |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Extra kicsi (<4 kg) |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészség, bőr és szőrzet |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Súly: | 3 kg |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta: | Yorkshire terrier |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Vitaminokat tartalmaz: | B3-vitamin, B6-vitamin, B1-vitamin, H-vitamin (biotin), B12-vitamin, E-vitamin, B5-vitamin, A-vitamin, B2-vitamin, C-vitamin, D3-vitamin, B9-vitamin (folsav) |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Háziállat fajtája: | Yorkshire terrier |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Baromfi |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| B6-vitamin tartalom: | 75,7 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 482,8 mg/kg |
| Nyersrost: | 3,1% |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Durva hamu: | 5% |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 27 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,11% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 145,2 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Cinktartalom: | 218 mg/kg |
| Fehérjék: | 28% |
| Jódtartalom: | 5,2 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,28 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 130 μg/kg |
| Vastartalom: | 166 mg/kg |
| Mangántartalom: | 73 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME): | 3944 kcal/kg |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 800 NE/kg |
| L-karnitin tartalom: | 100 mg/kg |
| Foszfor: | 0,6% |
| Kalcium: | 0,72% |
| A-vitamin tartalom: | 31000 NE/kg |
| Biotin tartalom: | 3070 μg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 48,6 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 13,6 mg/kg |
| Nátrium: | 0,3% |
| Káliumtartalom: | 0,7% |
| Taurin tartalom: | 0,22 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 300 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

