Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - száraz eledel felnőtt kutyáknak - 3 kg
Kód: AMABEZKAR1116
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin BHN West Highland White Terrier Adult - száraz eledel felnőtt kutyáknak - 3 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Takarmány íze | Baromfi, Kukorica |
| Vitaminokat tartalmaz | B5-vitamin, C-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, D3-vitamin, B2-vitamin, B9-vitamin (folsav), H-vitamin (biotin), B12-vitamin, E-vitamin, A-vitamin, B1-vitamin |
| Súly | 3 kg |
| Kutyafajta | Nyugat-hegyvidéki fehér terrier |
| Egészségügyi hatások | Bőr és szőrzet |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fajtaméret | Kistestű fajta 5-10 kg, Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Fő íz | Csirke |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Háziállat fajtája | Nyugat-hegyvidéki fehér terrier |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| D3-vitamin tartalom | 800 NE/kg |
| Biotin tartalom | 3070 μg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 48,5 mg/kg |
| Réztartalom | 10 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 31000 NE/kg |
| Durva hamu | 6% |
| Jódtartalom | 5,9 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Mangántartalom | 72 mg/kg |
| Nátrium | 0,4% |
| Szeléntartalom | 0,41 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 300 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 26,9 mg/kg |
| Vastartalom | 215 mg/kg |
| Cinktartalom | 242 mg/kg |
| Taurin tartalom | 2000 mg/kg |
| Foszfor | 0,65% |
| Fehérjék | 21% |
| B6-vitamin tartalom | 75,6 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 481,9 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME) | 3918 kcal/kg |
| Kalcium | 0,78% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 144,9 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,07% |
| B12-vitamin tartalom | 130 μg/kg |
| Zsírtartalom | 16% |
| Nyersrost | 1,4% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 13,6 mg/kg |
| Káliumtartalom | 0,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.022 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550811774 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Baromfi, Kukorica |
| Vitaminokat tartalmaz: | B5-vitamin, C-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, D3-vitamin, B2-vitamin, B9-vitamin (folsav), H-vitamin (biotin), B12-vitamin, E-vitamin, A-vitamin, B1-vitamin |
| Súly: | 3 kg |
| Kutyafajta: | Nyugat-hegyvidéki fehér terrier |
| Egészségügyi hatások: | Bőr és szőrzet |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Fő íz: | Csirke |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Háziállat fajtája: | Nyugat-hegyvidéki fehér terrier |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| D3-vitamin tartalom: | 800 NE/kg |
| Biotin tartalom: | 3070 μg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 48,5 mg/kg |
| Réztartalom: | 10 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 31000 NE/kg |
| Durva hamu: | 6% |
| Jódtartalom: | 5,9 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Mangántartalom: | 72 mg/kg |
| Nátrium: | 0,4% |
| Szeléntartalom: | 0,41 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 300 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 26,9 mg/kg |
| Vastartalom: | 215 mg/kg |
| Cinktartalom: | 242 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 2000 mg/kg |
| Foszfor: | 0,65% |
| Fehérjék: | 21% |
| B6-vitamin tartalom: | 75,6 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 481,9 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME): | 3918 kcal/kg |
| Kalcium: | 0,78% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 144,9 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,07% |
| B12-vitamin tartalom: | 130 μg/kg |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Nyersrost: | 1,4% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 13,6 mg/kg |
| Káliumtartalom: | 0,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

