Royal Canin BHN Shih Tzu Adult - száraz eledel felnőtt kutyáknak - 7,5 kg
Kód: DLZROYKDP0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin BHN Shih Tzu Adult - száraz eledel felnőtt kutyáknak - 7,5 kg| Vitaminokat tartalmaz | B5-vitamin, B2-vitamin, B1-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, H-vitamin (biotin), C-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B9-vitamin (folsav), D3-vitamin, A-vitamin |
| Fajtaméret | Kistestű fajta 5-10 kg, Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fő íz | Csirke |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Háziállat fajtája | Shih Tzu |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Egészségügyi hatások | Fogápolás, bőr és szőrzet |
| Takarmány íze | Baromfi, Rizs |
| Súly | 7,5 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Shih Tzu |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 800 NE/kg |
| Szeléntartalom | 0,29 mg/kg |
| Jódtartalom | 5,8 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 31000 NE/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 27 mg/kg |
| Mangántartalom | 81 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 48,6 mg/kg |
| Cinktartalom | 238 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,05% |
| Kalcium | 0,82% |
| Zsírtartalom | 20% |
| Fehérjék | 24% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 13,6 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 145,2 mg/kg |
| Nyersrost | 3% |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 482,9 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 130 μg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 75,8 mg/kg |
| Foszfor | 0,6% |
| Káliumtartalom | 0,7% |
| Metabolizálható energia (ME) | 4008 kcal/kg |
| Durva hamu | 5,6% |
| Biotin tartalom | 3070 μg/kg |
| C-vitamin tartalom | 300 mg/kg |
| L-karnitin tartalom | 100 mg/kg |
| Nátrium | 0,3% |
| Taurin tartalom | 0,2 mg/kg |
| Vastartalom | 193 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 7.6 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550748032 |
| Vitaminokat tartalmaz: | B5-vitamin, B2-vitamin, B1-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, H-vitamin (biotin), C-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B9-vitamin (folsav), D3-vitamin, A-vitamin |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fő íz: | Csirke |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Háziállat fajtája: | Shih Tzu |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Fogápolás, bőr és szőrzet |
| Takarmány íze: | Baromfi, Rizs |
| Súly: | 7,5 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Shih Tzu |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 800 NE/kg |
| Szeléntartalom: | 0,29 mg/kg |
| Jódtartalom: | 5,8 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 31000 NE/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 27 mg/kg |
| Mangántartalom: | 81 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 48,6 mg/kg |
| Cinktartalom: | 238 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,05% |
| Kalcium: | 0,82% |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Fehérjék: | 24% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 13,6 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 145,2 mg/kg |
| Nyersrost: | 3% |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 482,9 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 130 μg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 75,8 mg/kg |
| Foszfor: | 0,6% |
| Káliumtartalom: | 0,7% |
| Metabolizálható energia (ME): | 4008 kcal/kg |
| Durva hamu: | 5,6% |
| Biotin tartalom: | 3070 μg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 300 mg/kg |
| L-karnitin tartalom: | 100 mg/kg |
| Nátrium: | 0,3% |
| Taurin tartalom: | 0,2 mg/kg |
| Vastartalom: | 193 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

