ROYAL CANIN BHN Golden Retriever száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: AMABEZKAR0387
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN BHN Golden Retriever száraz kutyatáp - 12 kg| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta | Arany-retriever |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Háziállat fajtája | Arany-retriever |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Fő íz | Baromfi |
| Súly | 12 kg |
| Szójamentes | Nem |
| Fajtaméret | Nagytestű 25 - 45 kg |
| Gluténmentes | Nem |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Fehérjék | 25% |
| Nyersrost | 3,7% |
| Durva hamu | 6,3% |
| Zsírtartalom | 13% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550743440 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta: | Arany-retriever |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Háziállat fajtája: | Arany-retriever |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Fő íz: | Baromfi |
| Súly: | 12 kg |
| Szójamentes: | Nem |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg |
| Gluténmentes: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 25% |
| Nyersrost: | 3,7% |
| Durva hamu: | 6,3% |
| Zsírtartalom: | 13% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

