Royal Canin BHN French Bulldog Adult - száraz kutyatáp - 9 kg
Kód: DLZROYKDP0043
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin BHN French Bulldog Adult - száraz kutyatáp - 9 kg| Az állat kora | Felnőttek |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Fő íz | Sertéshús |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Fajtaméret | Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Súly | 9 kg |
| Takarmány íze | Sertéshús |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Vitaminokat tartalmaz | D3-vitamin, A-vitamin |
| Háziállat fajtája | Francia bulldog |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| D3-vitamin tartalom | 800 NE/kg |
| Zsírtartalom | 18% |
| Nyersrost | 1,3% |
| Fehérjék | 26% |
| Durva hamu | 6% |
| A-vitamin tartalom | 30500 NE/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.2 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550846042 |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Fő íz: | Sertéshús |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Fajtaméret: | Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Súly: | 9 kg |
| Takarmány íze: | Sertéshús |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Vitaminokat tartalmaz: | D3-vitamin, A-vitamin |
| Háziállat fajtája: | Francia bulldog |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| D3-vitamin tartalom: | 800 NE/kg |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Nyersrost: | 1,3% |
| Fehérjék: | 26% |
| Durva hamu: | 6% |
| A-vitamin tartalom: | 30500 NE/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

