ROYAL CANIN Babydog Milk - konzerv 400g
Kód: DLZROYKSP0095
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Babydog Milk - konzerv 400g| Az állat speciális igényei | Növekedési időszak |
| Csomagolás típusa | Tud |
| Súly | 400 g |
| Az állat kora | Junior |
| Tanács | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Állati életszakaszok | Junior |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Egyéb jellemzők | Növekedési időszak |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok, Nedves takarmány |
| Fő íz | Baromfi |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu | 6% |
| Taurin tartalom | 0,25% |
| Vastartalom | 100 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 25000 NE/kg |
| Zsírtartalom | 39% |
| Jódtartalom | 4 mg/kg |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Fehérjék | 33% |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| Mangántartalom | 80 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1500 NE/kg |
| Szeléntartalom | 0,43 mg/kg |
| Cinktartalom | 230 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 0.596 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550768641 |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak |
| Csomagolás típusa: | Tud |
| Súly: | 400 g |
| Az állat kora: | Junior |
| Tanács: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Állati életszakaszok: | Junior |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Egyéb jellemzők: | Növekedési időszak |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok, Nedves étel |
| Fő íz: | Baromfi |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu: | 6% |
| Taurin tartalom: | 0,25% |
| Vastartalom: | 100 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 25000 NE/kg |
| Zsírtartalom: | 39% |
| Jódtartalom: | 4 mg/kg |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Fehérjék: | 33% |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| Mangántartalom: | 80 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1500 NE/kg |
| Szeléntartalom: | 0,43 mg/kg |
| Cinktartalom: | 230 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

