QMED akupresszúrás szőnyeg párnával, lila
Kód: FIRQMEMAT0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QMED akupresszúrás szőnyeg párnával, lila| Tüskés kerekek száma (párna) | 73 x 27 |
| Tüskés kerekek száma (Mat) | 230 x 27 |
| Hossz | 740 mm |
| Szélesség | 440 mm |
| Párna méretei | 395x100x150 mm |
| Könnyű összeszerelés | Igen |
| Szín | Lila |
| Helyes használat | Hát, vállak, nyak |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage mats and cushions |
|---|---|
| Súly: | 0.723 kg |
| EAN vonalkód: | 5901780446727 |
| Tüskés kerekek száma (párna): | 73 x 27 |
| Tüskés kerekek száma (Mat): | 230 x 27 |
| Hossz: | 740 mm |
| Szélesség: | 440 mm |
| Párna méretei: | 395x100x150 mm |
| Könnyű összeszerelés: | Igen |
| Szín: | Lila |
| Helyes használat: | Hát, vállak, nyak |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

