Polštář SEA TO SUMMIT Aeros Premium Mediterranea
Kód: MACSSUDMU0053
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Polštář SEA TO SUMMIT Aeros Premium Mediterranea| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Barva | Modrá |
| Model | Stlačitelný |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Hmotnost | 99 g |
| Šířka | 110 mm |
| Materiál | Nylon, Polyester |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 0.167 kg |
| EAN vonalkód: | 9327868167265 |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Barva: | Modrá |
| Model: | Stlačitelný |
| Výška: | 240 mm |
| Hloubka: | 340 mm |
| Hmotnost: | 99 g |
| Šířka: | 110 mm |
| Materiál: | Nylon, Polyester |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

