POKUSA Prémium Válogatás Borjúhús Lazaccal Felnőtt Kutyáknak - Száraz Eledel - 12kg
Kód: DLPPKSKAS0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA Premium Selection borjúhús lazaccal felnőtt kutyáknak - száraz eledel - 12 kg| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Szorongás, Gluténmentes, Gabonamentes, Allergiák |
| Az állat speciális igényei | Szorongás, Ételallergia, Ételintolerancia csökkentése, Allergiás |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Igen |
| Súly | 12 kg |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Fő íz | Borjúhús |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 8,5% |
| Nyersrost | 3,5% |
| Fehérjék | 28% |
| Zsírtartalom | 16% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.15 kg |
| EAN vonalkód: | 5904730919180 |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Aggódó, Gluténmentes, Gabonamentes, Allergia |
| Az állat speciális igényei: | Aggódó, Ételallergia, Az ételintolerancia csökkentése, Allergiás |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Igen |
| Súly: | 12 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Fő íz: | Borjúhús |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Nyersrost: | 3,5% |
| Fehérjék: | 28% |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

