Poe Lang Ek ÚJ PROTEX 29“ 55 LBS csigás íj (CO-047B-5529) fekete
Kód: STZPO3LSM0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Poe Lang Ek ÚJ PROTEX 29“ 55 LBS csigás íj (CO-047B-5529) fekete| Anyag | Fém, Üvegszál |
| Maximális erő | (feszültség) 55 font |
| Terméktípus | Csigás íj |
| Kor | Felnőttek |
| Szín | Fekete |
| Súly | 2,15 kg |
| Hossz | 1070 mm |
| A készlet tartalma | Landing page, Kábelhúzó, Nyíltámasz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Classic and compound bows |
|---|---|
| Súly: | 2.262 kg |
| EAN vonalkód: | 4710933464225 |
| Anyag: | Fém, Üveggyapot |
| Maximális erő: | (feszültség) 55 font |
| Terméktípus: | Csigás íj |
| Kor: | Felnőttek |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 2,15 kg |
| Hossz: | 1070 mm |
| A készlet tartalma: | Landing page, Kábelhúzó, Nyíltámasz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

