Poe Lang EK Chameleon 10-15 LB klasszikus íj
Kód: STZPO3LSM0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Poe Lang EK Chameleon 10-15 LB klasszikus íj| Terméktípus | Klasszikus íj |
| Rögzítési módszer | Csavarok |
| Anyag | Alumínium |
| Lánchossz | 51-61 cm |
| Maximális erő | Feszültség 15 font |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 1230 mm |
| Súly | 800 g |
| A készlet tartalma | 2 laminált nyílvessző, nyílvessző-tegez, alkarvédő, céltábla, nyílvessző-támasz, célzókereszt. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Classic and compound bows |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 4710933463303 |
| Terméktípus: | Klasszikus íj |
| Rögzítési módszer: | Csavarok |
| Anyag: | Alumínium |
| Lánchossz: | 51-61 cm |
| Maximális erő: | Feszültség 15 font |
| Szín: | Fekete |
| Hossz: | 1230 mm |
| Súly: | 800 g |
| A készlet tartalma: | 2 laminált nyílvessző, nyílvessző-tegez, alkarvédő, céltábla, nyílvessző-támasz, célzókereszt. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

