Počítačová skříň Modecom Oberon Pro Midi-Tower černý
Kód: OBUMODOBU0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Počítačová skříň Modecom Oberon Pro Midi-Tower černý| Podporované pevné velikosti disků | 3.5", 2.5" |
| Podporované formáty základní desky | ITX, Micro ATX, ATX |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Maximální délka grafické karty | 39,5 cm |
| Počet 2.5" pozic | 3 |
| Maximální délka PSU | 24 cm |
| Počet 3,5" pozic | 2 |
| Počet externích 2,25" pozic | 1 |
| Maximální výška CPU chladiče | 16,3 cm |
| Barva | Černá |
| Výška | 475 mm |
| Hloubka | 455 mm |
| Šířka | 205 mm |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typu A | 2 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů | ATX |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 6.25 kg |
| EAN vonalkód: | 5906190442666 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2,5" |
| Támogatott alaplapformátumok: | ITX, Mikro ATX, ATX |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 39,5 cm |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 3 |
| Maximális tápegység hossza: | 24 cm |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Külső 2,25"-os rekeszek száma: | 1 |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16,3 cm |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 475 mm |
| Mélység: | 455 mm |
| Szélesség: | 205 mm |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A portok száma: | 2 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Támogatott tápegység-formák: | ATX |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

