PNY MN16GSD42666 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 260 tűs SO-DIMM
Kód: PAMPNYSOO0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY MN16GSD42666 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 260 tűs SO-DIMM| Belső memória | 16 GB |
| Memóriafrekvencia | 2666 MHz |
| CAS-késés | 19 |
| Memóriaformátum | 260 tűs SO-DIMM |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.013 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403405342 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriafrekvencia: | 2666 MHz |
| CAS-késés: | 19 |
| Memóriaformátum: | 260 tűs SO-DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

