Patriot Memory 8GB DDR4 paměťový modul 1 x 8 GB 2400 MHz
Kód: PAMPATDR40032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory 8GB DDR4 paměťový modul 1 x 8 GB 2400 MHz| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| ECC | Ne |
| CAS latence | 17 |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 8 GB |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Barva | Zelená |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Komponent pro | PC/server |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| Hmotnost | 22 g |
| Hmotnost včetně balení | 30,5 g |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Varování | Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Neotevírejte kryt paměťového modulu., Chraňte před extrémními teplotami. |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 814914022139 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| ECC: | Nem |
| CAS-késés: | 17 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Belső memória: | 8 GB |
| Szín: | Zöld |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Memóriafrekvencia: | 2400 MHz |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Súly: | 22 g |
| Súly csomagolással együtt: | 30,5 g |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

