Panasonic BQ-CC51E akkumulátortöltő
Kód: BALPANLAD0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Panasonic BQ-CC51E akkumulátortöltő| Modell | Otthoni töltő |
| Akkumulátorok száma | 4 |
| Kompatibilis akkumulátorméretek | AA, AAA |
| Akkumulátor töltési ideje | 10 óra |
| Bemeneti feszültség | 100-240V |
| Szín | Fehér |
| LED-jelzők | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Battery chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 5410853063889 |
| Modell: | Otthoni töltő |
| Akkumulátorok száma: | 4 |
| Kompatibilis akkumulátorméretek: | AA, AAA |
| Akkumulátor töltési ideje: | 10 óra |
| Bemeneti feszültség: | 100-240V |
| Szín: | Fehér |
| LED-jelzők: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

