PAN MIĘSKO Marhahúsos kecskével M - száraz kutyatáp - 9kg
Kód: DLPPMIKAS0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PAN MIĘSKO Marhahúsos kecskével M - száraz kutyatáp - 9kg| Termékkategória | Száraz étel |
| Súly | 9 kg |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Szójamentes | Igen |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Izomépítés, Általános egészség |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Gluténmentes | Igen |
| Fő íz | Marhahús |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 9% |
| Fehérjék | 30% |
| Nyersrost | 3,5% |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Zsírtartalom | 20% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.12 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342292364 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súly: | 9 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Szójamentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Izomépítés, Általános egészségi állapot |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fő íz: | Marhahús |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 9% |
| Fehérjék: | 30% |
| Nyersrost: | 3,5% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Zsírtartalom: | 20% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

