PAN MIĘSKO Borjú pulykával XS - száraz kutyaeledel - 9kg
Kód: DLPPMIKAS0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PAN MIĘSKO Borjú pulykával XS - száraz kutyaeledel - 9kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Fő íz | Borjúhús |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Gluténmentes | Nem |
| Szójamentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Súly | 9 kg |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Fehérjék | 30% |
| Durva hamu | 9% |
| Nyersrost | 3,5% |
| Zsírtartalom | 20% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342291954 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Fő íz: | Borjúhús |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Gluténmentes: | Nem |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Súly: | 9 kg |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 30% |
| Durva hamu: | 9% |
| Nyersrost: | 3,5% |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

