PAN MIĘSKO Borjú- és Bárányhúsos Krokettek Senior Kutyáknak M - Száraz Kutyaeledel - 9kg
Kód: DLPPMIKAS0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PAN MIĘSKO Borjú- és Bárányhúsos Krokettek Senior Kutyáknak M - Száraz Kutyaeledel - 9kg| Gluténmentes | Nem |
| Szójamentes | Igen |
| Súly | 9 kg |
| Kutyafajta | Minden közepes méretű kutyafajta |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Az állat kora | Idősebb |
| Fajtaméret | Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Fő íz | Borjúhús |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom | 15% |
| Nyersrost | 3,5% |
| Fehérjék | 23% |
| Durva hamu | 9% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.154 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342293620 |
| Gluténmentes: | Nem |
| Szójamentes: | Igen |
| Súly: | 9 kg |
| Kutyafajta: | Minden közepes méretű kutyafajta |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Fajtaméret: | Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Fő íz: | Borjúhús |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Nyersrost: | 3,5% |
| Fehérjék: | 23% |
| Durva hamu: | 9% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

