PAMĚŤOVÁ KARTA SANDISK ULTRA 256GB SDXC 150MB/S
Kód: PAMSADSDG0353
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PAMĚŤOVÁ KARTA SANDISK ULTRA 256GB SDXC 150MB/S| Barva | Šedá, Červená, Bílá |
| Výška | 2,17 mm |
| Šířka | 23,9 mm |
| Hloubka | 31,9 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ vnitřní paměti | UHS-I |
| Kapacita | 256 GB |
| Typ flash karty | MicroSDXC |
| UHS Speed Class (rychlostní třída) | Class 1 (U1) |
| Rychlost čtení | 150 MB/s |
| Třída Flash paměťové karty | Třída 10 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 619659200237 |
| Szín: | Szürke, Piros, Fehér |
| Magasság: | 2,17 mm |
| Szélesség: | 23,9 mm |
| Mélység: | 31,9 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Belső memória típusa: | UHS-I |
| Kapacitás: | 256 GB |
| Flash kártya típusa: | MicroSDXC |
| UHS sebességosztály: | 1. osztály (U1) |
| Olvasási sebesség: | 150 MB/s |
| Flash memóriakártya osztály: | 10. osztály |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

