OnePlus Watch Lite - okosóra, fekete
Kód: AKGONESMA0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
OnePlus Watch Lite - okosóra, fekete| Galilei | Igen |
| GLONASS | Igen |
| GPS | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Geomágneses érzékelő | Igen |
| Alvásminőség | Igen |
| Pulzusmérő | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő | Igen |
| Megtett távolság | Igen |
| Légköri nyomásérzékelő | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Gyors töltés | 10 perc |
| Akkumulátor élettartama | 10 nap |
| Akkumulátor kapacitása | 330mAh |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Gyors töltés | Igen |
| Csat anyaga | Rozsdamentes acél |
| Minimális szíjhossz | 14 cm |
| Óratok színe | Fekete |
| Maximális szíjhossz | 21 cm |
| Ajánlott nem | Bármely nem |
| Csat színe | Fekete |
| Ragasztószalag anyaga | szilikon |
| Vízállóság | 5 atmoszféra |
| Óratok anyaga | Műanyag, Rozsdamentes acél |
| Piaci kategória | Okosóra |
| Öv színe | Fekete |
| Arc | Kerek |
| Csuklóméret | 140 - 210 mm |
| Vastagság | 8,9 mm |
| Szélesség | 44,98 mm |
| Súly | 59 g |
| Mélység | 44,98 mm |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Flash memória | 4 GB |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android, iOS |
| Színes kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Kijelző átlója | 3,71 cm (1,46") |
| Kijelző felbontása | 464 x 464 képpont |
| Kijelzőtechnológia | AMOLED |
| A csomag tartalma | Felhasználói kézikönyv, 1 db okosóra, töltőkábel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| Súly: | 0.22 kg |
| EAN vonalkód: | 6921815630180 |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Légköri nyomásérzékelő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor élettartama: | 10 nap |
| Akkumulátor kapacitása: | 330mAh |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Csat anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Minimális szíjhossz: | 14 cm |
| Óratok színe: | Fekete |
| Maximális szíjhossz: | 21 cm |
| Ajánlott nem: | Bármely nem |
| Csat színe: | Fekete |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Óratok anyaga: | Kabát, Rozsdamentes acél |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Öv színe: | Fekete |
| Arc: | Kerek |
| Csuklóméret: | 140 - 210 mm |
| Vastagság: | 8,9 mm |
| Szélesség: | 44,98 mm |
| Súly: | 59 g |
| Mélység: | 44,98 mm |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Flash memória: | 4 GB |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iOS |
| Színes kijelző: | Igen |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Kijelző átlója: | 3,71 cm (1,46") |
| Kijelző felbontása: | 464 x 464 képpont |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| A csomag tartalma: | Felhasználói kézikönyv, 1 db okosóra, Töltőkábel |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

