Omron RS1 csuklóautomata
Kód: UISOMRCIS0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron RS1 csuklóautomata| Memóriaregiszterek | 1 |
| Helyszín / pozíció | Csukló |
| Méret | 13,5 - 21,5 cm |
| Modell | Automatikusan |
| Átlagos artériás nyomás | Igen |
| Diasztolés vérnyomás | Igen |
| Memória funkció | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Pulzusmérés | Igen |
| Szisztolés vérnyomás | Igen |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 84 mm |
| Súly | 85 g |
| Magasság | 62 mm |
| Mélység | 21 mm |
| Akkumulátor | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Blood pressure monitors |
|---|---|
| Súly: | 0.21 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672111097 |
| Memóriaregiszterek: | 1 |
| Helyszín / pozíció: | Csukló |
| Méret: | 13,5 - 21,5 cm |
| Modell: | Automatikusan |
| Átlagos artériás nyomás: | Igen |
| Diasztolés vérnyomás: | Igen |
| Memória funkció: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Pulzusmérés: | Igen |
| Szisztolés vérnyomás: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 84 mm |
| Súly: | 85 g |
| Magasság: | 62 mm |
| Mélység: | 21 mm |
| Akkumulátor: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

