Neno Aqua Šedá, Bílá 1,1 l
Kód: DIKNNOEDM0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Neno Aqua Šedá, Bílá 1,1 l| Barva | Šedá, Bílá |
| Funkce vaření | Ano |
| Funkce uchování teploty | Ano |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Chlazení | Ano |
| Celková kapacita | 1,1 l |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 800 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Výška | 258 mm |
| Šířka | 136 mm |
| Hmotnost | 1,17 kg |
| Hloubka | 220 mm |
| Hloubka balení | 170 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,6 kg |
| Šířka balení | 255 mm |
| Výška balení | 297 mm |
| Vestavěný displej | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Milk machines |
|---|---|
| Súly: | 1.73 kg |
| EAN vonalkód: | 5902479672335 |
| Barva: | Šedá, Bílá |
| Funkce vaření: | Ano |
| Funkce uchování teploty: | Ano |
| Typ ovládání: | Dotyk |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Chlazení: | Ano |
| Celková kapacita: | 1,1 l |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 800 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Výška: | 258 mm |
| Šířka: | 136 mm |
| Hmotnost: | 1,17 kg |
| Hloubka: | 220 mm |
| Hloubka balení: | 170 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,6 kg |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Výška balení: | 297 mm |
| Vestavěný displej: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

