NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Junior Small Białoryba - suché krmivo pro štěňata - 10 kg
Kód: DLPNPOKAS0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Junior Small Białoryba - suché krmivo pro štěňata - 10 kg| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Kůže a srst, Nesnášenlivost obilovin, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky |
| Psí plemeno | Všechna plemena miniaturních psů, Všechna plemena malých psů |
| Hmotnost | 10 kg |
| Další funkce | Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Bez sóji | Ano |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel | 9,5% |
| Bílkoviny | 25% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah tuku | 15% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317458353 |
| Typ balení: | Taška |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Kůže a srst, Nesnášenlivost obilovin, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky |
| Psí plemeno: | Všechna plemena miniaturních psů, Všechna plemena malých psů |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Další funkce: | Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Bez sóji: | Ano |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavní příchuť: | Losos |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel: | 9,5% |
| Bílkoviny: | 25% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 15% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

