NATURE Grain Free Holistic Losos Mono - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLPNTEKAS0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE Grain Free Holistic Losos Mono - suché krmivo pro psy - 12 kg| Hlavní příchuť | Losos |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Alergický, Kůže a srst, Snížení potravinové intolerance |
| Hmotnost | 12 kg |
| Bezlepkový | Ano |
| Další funkce | Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Alergie |
| Typ balení | Taška |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel | 8% |
| Obsah tuku | 18% |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Bílkoviny | 28% |
| Hrubá vláknina | 2,75% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8437012083912 |
| Fő íz: | Lazac |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, Allergiás, Bőr és szőrzet, Az ételintolerancia csökkentése |
| Súly: | 12 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Monoproteinek, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Gluténmentes, Ételtúlérzékenység, Allergia |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Cukormentes: | Igen |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 8% |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Fehérjék: | 28% |
| Nyersrost: | 2,75% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

