NATURE Gabonamentes Holisztikus Bárány - száraz kutyatáp - 2kg
Kód: DLPNTEKAS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE Gabonamentes Holisztikus Bárány - száraz kutyatáp - 2kg| Cukormentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Szójamentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Súly | 2 kg |
| Fő íz | Bárány |
| Az állat speciális igényei | Ételallergia, megfelelő emésztés, érzékeny gyomor, ételintolerancia csökkentése |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Allergiák, Ételérzékenységek, Monoproteinek, Emésztéstámogatás, Gyomor-bélrendszeri problémák, Csirkementes, Gabonamentes, Gluténmentes |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Nyersrost | 2,7% |
| Durva hamu | 8% |
| Zsírtartalom | 18% |
| Fehérjék | 28% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.04 kg |
| EAN vonalkód: | 8437012083905 |
| Cukormentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Szójamentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Súly: | 2 kg |
| Fő íz: | Bárány |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, Megfelelő emésztés, Érzékeny gyomor, Az ételintolerancia csökkentése |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Allergia, Ételtúlérzékenység, Monoproteinek, Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák, Csirke nélkül, Gabonamentes, Gluténmentes |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost: | 2,7% |
| Durva hamu: | 8% |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Fehérjék: | 28% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

