NATURE'S PROTECTION Superior care White Fish Kis és mini - száraz kutyatáp - 4kg
Kód: DLPNPOKAS0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Superior care White Fish Kis és mini - száraz kutyatáp - 4kg| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Gluténmentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Ételallergia |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Kutyafajta | Máltai selyemkutya, Minden kistestű kutyafajta |
| Súly | 4 kg |
| Szójamentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Igen |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, Gabonamentes, Allergiák, Emésztéstámogatás, Gluténmentes, Ételérzékenység |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Hal |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Zsírtartalom | 13% |
| Durva hamu | 9,5% |
| Nyersrost | 4% |
| Fehérjék | 24% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.06 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317478832 |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Ételallergia |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Kutyafajta: | Máltai kutya, Minden kistestű kutyafajta |
| Súly: | 4 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Gabonamentes, Allergia, Emésztés támogatása, Gluténmentes, Ételtúlérzékenység |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Hal |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Zsírtartalom: | 13% |
| Durva hamu: | 9,5% |
| Nyersrost: | 4% |
| Fehérjék: | 24% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

