NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Junior gabonamentes lazac - száraz eledel kölyökkutyáknak - 10 kg
Kód: DLPNPOKAS0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Junior gabonamentes lazac - száraz eledel kölyökkutyáknak - 10 kg| Gluténmentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat speciális igényei | Növekedési időszak, terhesség vagy anya |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 10 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Szójamentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Az állat kora | Junior |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Fő íz | Lazac |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Növekedési időszak, Gluténmentes, Csirkementes, Gabonamentes, Terhesség és szoptatás, Izomépítés |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 8,5% |
| Zsírtartalom | 15% |
| Nyersrost | 3% |
| Fehérjék | 26% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317456724 |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak, Terhes vagy anya |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 10 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szójamentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Az állat kora: | Junior |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fő íz: | Lazac |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Növekedési időszak, Gluténmentes, Csirke nélkül, Gabonamentes, Terhesség és szoptatás, Izomépítés |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Nyersrost: | 3% |
| Fehérjék: | 26% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

