NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Adult Small Lamb gabonamentes - száraz kutyatáp - 4 kg
Kód: DLPNPOKAS0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Adult Small Lamb gabonamentes - száraz kutyatáp - 4 kg| Egyéb jellemzők | Csirkementes, Szőr- és bőrmentes, Gabonamentes, Gluténmentes, Ételérzékenység |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Fő íz | Bárány |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Szójamentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Gluténmentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Gabonaintolerancia, Ételallergia, Megfelelő emésztés, Bőr egészségének javítása |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta, Minden miniatűr kutyafajta |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Igen |
| Súly | 4 kg |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu | 6,2% |
| Nyersrost | 1,5% |
| Fehérjék | 21% |
| Zsírtartalom | 18% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 4.06 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317458339 |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Gluténmentes, Ételtúlérzékenység |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Fő íz: | Bárány |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Szójamentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Gabonaintolerancia, Ételallergia, Megfelelő emésztés, A bőr egészségének javítása |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta, Minden miniatűr kutyafajta |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Igen |
| Súly: | 4 kg |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu: | 6,2% |
| Nyersrost: | 1,5% |
| Fehérjék: | 21% |
| Zsírtartalom: | 18% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

