NATURE'S PROTECTION Superior Care Skin & Stoach Adult Small Lamb - száraz kutyatáp - 10 kg
Kód: DLPNPOKAS0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Superior Care Skin & Stoach Adult Small Lamb - száraz kutyatáp - 10 kg| Kutyafajta | Minden miniatűr kutyafajta, Kistestű kutyafajta, Minden kistestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Érzékeny gyomor, Megfelelő emésztés, Bőr egészségének javítása, Ételallergiák |
| Cukormentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, Emésztés támogatása, Ételérzékenység |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Bárány |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Szójamentes | Igen |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Súly | 10 kg |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Gluténmentes | Nem |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 2,1% |
| Durva hamu | 9% |
| Fehérjék | 28% |
| Zsírtartalom | 16% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.17 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317457950 |
| Kutyafajta: | Minden miniatűr kutyafajta, Kis kutyafajták, Minden kistestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Érzékeny gyomor, Megfelelő emésztés, A bőr egészségének javítása, Ételallergia |
| Cukormentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Emésztés támogatása, Ételtúlérzékenység |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Bárány |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szójamentes: | Igen |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Súly: | 10 kg |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Gluténmentes: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 2,1% |
| Durva hamu: | 9% |
| Fehérjék: | 28% |
| Zsírtartalom: | 16% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

