NATURE'S PROTECTION Superior Care Red Coat Adult Small breed gabonamentes lazac - száraz eledel kutyáknak - 10 kg
Kód: DLPNPOKAS0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Superior Care Red Coat Adult Small breed gabonamentes lazac - száraz eledel kutyáknak - 10 kg| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Fő íz | Lazac |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Szójamentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Az állat speciális igényei | Ételallergia, érzékeny gyomor |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súly | 10 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Cukormentes | Igen |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Gabonamentes, Allergiák, Gluténmentes, Ételérzékenység |
| Tanács | A TERMÉSZET VÉDELME Kiváló Gondoskodás |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék | 27% |
| Zsírtartalom | 17% |
| Durva hamu | 8,5% |
| Nyersrost | 3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317472311 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Fő íz: | Lazac |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, Érzékeny gyomor |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súly: | 10 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Cukormentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Gabonamentes, Allergia, Gluténmentes, Ételtúlérzékenység |
| Tanács: | A TERMÉSZET VÉDELME Kiváló Gondoskodás |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 27% |
| Zsírtartalom: | 17% |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Nyersrost: | 3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

