NATURE'S PROTECTION Superior Care hipoallergén lazac - száraz kutyatáp - 10 kg
Kód: DLPNPOKAS0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Superior Care hipoallergén lazac - száraz kutyatáp - 10 kg| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Emésztést támogató, Gabonamentes, Ételérzékenység, Általános egészség, Allergiák |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Tanács | A TERMÉSZET VÉDELME Kiváló Gondoskodás |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Az állat speciális igényei | Érzékeny gyomor, Allergiás, Ételallergia, Ételintolerancia csökkentése |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 10 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Igen |
| Fő íz | Lazac |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Szójamentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Nyersrost | 3,5% |
| Durva hamu | 9% |
| Fehérjék | 24% |
| Zsírtartalom | 14% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317457974 |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Emésztés támogatása, Gabonamentes, Ételtúlérzékenység, Általános egészségi állapot, Allergia |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Tanács: | A TERMÉSZET VÉDELME Kiváló Gondoskodás |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Az állat speciális igényei: | Érzékeny gyomor, Allergiás, Ételallergia, Az ételintolerancia csökkentése |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 10 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Igen |
| Fő íz: | Lazac |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Szójamentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost: | 3,5% |
| Durva hamu: | 9% |
| Fehérjék: | 24% |
| Zsírtartalom: | 14% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

