NATURE'S PROTECTION Superior Care Fehér kutya Kistestű Rovar - száraz kutyaeledel - 1,5 kg
Kód: DLPNPOKAS0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Superior Care Fehér kutya Kistestű Rovar - száraz kutyaeledel - 1,5 kg| Súly | 1,5 kg |
| Kutyafajta | Máltai selyemkutya, Minden kistestű kutyafajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Általános egészség, Gabonamentes, Emésztéstámogatás, Allergiák, Ételérzékenység |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Az állat speciális igényei | Gabonaintolerancia, Ételallergia, Érzékeny gyomor, Ételintolerancia csökkentése, Allergiás |
| Cukormentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Fő íz | Rovar |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom | 15% |
| Nyersrost | 4% |
| Fehérjék | 25% |
| Durva hamu | 6% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.542 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317474414 |
| Súly: | 1,5 kg |
| Kutyafajta: | Máltai kutya, Minden kistestű kutyafajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Általános egészségi állapot, Gabonamentes, Emésztés támogatása, Allergia, Ételtúlérzékenység |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Az állat speciális igényei: | Gabonaintolerancia, Ételallergia, Érzékeny gyomor, Az ételintolerancia csökkentése, Allergiás |
| Cukormentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Fő íz: | Rovar |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Nyersrost: | 4% |
| Fehérjék: | 25% |
| Durva hamu: | 6% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

