NATURE'S PROTECTION Mini Extra Lazac - száraz kutyatáp - 7,5 kg
Kód: DLPNPOKAS0025
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Mini Extra Lazac - száraz kutyatáp - 7,5 kg| Fő íz | Lazac |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Szójamentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Emésztési támogatás, Szorongás, Általános egészség |
| Az állat speciális igényei | Aggódó |
| Kategória | A kutyádnak |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Gluténmentes | Nem |
| Súly | 7,5 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Zsírtartalom | 13% |
| Fehérjék | 25% |
| Nyersrost | 2,5% |
| Durva hamu | 7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 7.6 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317457387 |
| Fő íz: | Lazac |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása, Aggódó, Általános egészségi állapot |
| Az állat speciális igényei: | Aggódó |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Gluténmentes: | Nem |
| Súly: | 7,5 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Zsírtartalom: | 13% |
| Fehérjék: | 25% |
| Nyersrost: | 2,5% |
| Durva hamu: | 7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

