NATURE'S PROTECTION Felnőtt Bárány - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: DLPNPOKAS0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Felnőtt Bárány - száraz kutyatáp - 12 kg| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Cukormentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot, Nincsenek speciális igények |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 12 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Nem |
| Szójamentes | Igen |
| Fő íz | Bárány |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 2,5% |
| Zsírtartalom | 13% |
| Fehérjék | 24% |
| Durva hamu | 7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317457509 |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Cukormentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Nincsenek különleges igények |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 12 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Nem |
| Szójamentes: | Igen |
| Fő íz: | Bárány |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 2,5% |
| Zsírtartalom: | 13% |
| Fehérjék: | 24% |
| Durva hamu: | 7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

