NATURAL TRAIL Prémium Rovarok - száraz kutyaeledel - 2kg
Kód: DLPNTUKAS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURAL TRAIL Prémium Rovarok - száraz kutyaeledel - 2kg| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Cukormentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Gluténmentes | Igen |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek speciális igények, Allergiás |
| Szójamentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 2 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fő íz | Rovar |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés, Gluténmentes, Gabonamentes, Emésztési problémák, Allergiák |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék | 25% |
| Durva hamu | 7,4% |
| Zsírtartalom | 11,3% |
| Nyersrost | 5,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.06 kg |
| EAN vonalkód: | 5907710906149 |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Cukormentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Gluténmentes: | Igen |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények, Allergiás |
| Szójamentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 2 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fő íz: | Rovar |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Gluténmentes, Gabonamentes, Emésztőrendszeri problémák, Allergia |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 25% |
| Durva hamu: | 7,4% |
| Zsírtartalom: | 11,3% |
| Nyersrost: | 5,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

