Motorola Moto Buds Loop fejhallgató mikrofonnal Vezeték nélküli Fülre csattal Hívás / zene / sport / szabadidő Bluetooth Bézs
Kód: AKGMOTSBL0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Motorola Moto Buds Loop fejhallgató mikrofonnal Vezeték nélküli Fülre csattal Hívás / zene / sport / szabadidő Bluetooth Bézs| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 5,5 W |
| USB tápellátás | Nem |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc) | 4W |
| Súly | 51,6 g |
| Töltőtok súlya | 40,06 gramm |
| A jobb fülhallgató súlya | 5,76 gramm |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma) | 64,8 × 51,5 × 27,8 mm |
| A bal fülhallgató súlya | 5,76 gramm |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Szín | Bézs |
| Ajánlott felhasználás | Hívás / zene / sport / szabadidő |
| Személyre szabott surround hangzás | Igen |
| Jel-zaj arány | 62 dB |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Beltéri használatra alkalmas | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Viselési stílus | Fülcsipesz |
| Kültéri használatra alkalmas | Igen |
| Szín neve | Francia tölgy |
| Fejhallgató típusa | Sztereó, fülbe helyezhető |
| Védő funkciók | Vízlepergető anyagok |
| Virtuális térhatású hang | Igen |
| Virtuális környezeti technológia | Dolby Atmos |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje (töltőtok) | 1 óra |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 46mAh |
| Töltési forrás | USB, vezeték nélküli |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok) | 520mAh |
| Vezeték nélküli töltés | Igen |
| Gyors töltés | 10 perc |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal) | 37 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC nélkül) | 8 óra |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 46mAh |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 8 óra |
| Hálózati adapter | Nem |
| Gyors útmutató | Igen |
| Beépített kijelző (töltőtok) | Nem |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Töltőtok | Igen |
| Intrafülbe helyezhető fejhallgató típusa | Fejhallgatók |
| Zajszűrés típusa | Aktív |
| Egységvezérlő | 1,2 cm |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Fejhallgató érzékenysége | 86 dB |
| Szerelők száma | 2 |
| Mikrofon típusa | Beépített |
| Mikrofonok száma | 2 |
| Alapszín | Zöld |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.2 kg |
| EAN vonalkód: | 840023294310 |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 5,5 W |
| USB tápellátás: | Nem |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 4W |
| Súly: | 51,6 g |
| Töltőtok súlya: | 40,06 gramm |
| A jobb fülhallgató súlya: | 5,76 gramm |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma): | 64,8 × 51,5 × 27,8 mm |
| A bal fülhallgató súlya: | 5,76 gramm |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Szín: | Bézs |
| Ajánlott felhasználás: | Hívás / zene / sport / szabadidő |
| Személyre szabott surround hangzás: | Igen |
| Jel-zaj arány: | 62 dB |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Viselési stílus: | Fülcsipesz |
| Kültéri használatra alkalmas: | Igen |
| Szín neve: | Francia tölgy |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A fülekben |
| Védő funkciók: | Vízlepergető anyagok |
| Virtuális surround hangzás: | Igen |
| Virtuális környezeti technológia: | Dolby Atmos |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Gyors töltés: | 10 perc |
| Akkumulátor töltési ideje (töltőtok): | 1 óra |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 46mAh |
| Töltési forrás: | USB, Vezeték nélküli |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok): | 520mAh |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Akkumulátor töltésjelző: | Igen |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Folyamatos hanglejátszási idő (töltőtokkal): | 37 óra |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC nélkül): | 8 óra |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 46mAh |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 8 óra |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Beépített kijelző (töltőtok): | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Töltőtok: | Igen |
| Intrafülbe helyezhető fejhallgató típusa: | Fejhallgatók |
| Zajszűrés típusa: | Aktív |
| Egységvezérlő: | 1,2 cm |
| Zajcsökkentés: | Igen |
| Fejhallgató érzékenysége: | 86 dB |
| Szerelők száma: | 2 |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Alapszín: | Zöld |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

